Boyle baskan az bile!

Meger Ankarali’lar 21 gundur Kesikkopru’den gelen Kizilirmak suyunu iciyormus. Kimse de bunun farkina varmamis. Bu durumun onceden duyurulmasi halinde, bazi sivil toplum orgutleri ve bazi siyasi partilerin, ishal vakalarinda artis oldugu yonunde aciklamalarda bulunacagini dusunen I. Melih Gokcek, “Bunu bozdugum icin cok mutluyum. Hepimize afiyet olsun” demis. Ayrica, “Ankarali’lara hayirli olsun. Boyle bir yola basvurdugum icin halktan ozur diliyorum.” diye de eklemis. Hatta emin olmak icin Ankara’nin buyuk hastanelerinden birinin bashekimini arayarak ishal vakalarinda artis olup olmadigini da kontrol etmis gizliden. Ici de rahat etmemis yine dayanamayip bashekimi aramis.
Bizi bizden cok dusunen bir baskanimiz oldugu icin ne sansliyiz di mi Ankarali’lar! Bu davranisi ve sonrasindaki aciklamayi kendine hakaret gormeyenlerin yeni sulari hayirli ugurlu olsun. Size boyle baskan az bile!

Share This

4 Comments on “Boyle baskan az bile!

 1. Önyargılı davranma lütfen. Kimsenin ishal olmasına imkan yok. Zira musluklardan akan şeyin suyla bir ilgisi yok. O renkteki hiç bir şeye bizim buralarda su demezler; sapsarı bir şey akıyor.

  Dolayısıyla bunu gören kimse o suyu içmiyordur. E dolayısıyla ishal olan da yok. 🙂

  Adam yerden göğe haklı. Sen önyargılı yaklaşıyorsun; cık cık cık.
  🙂

 2. Sevgili Cihangir Hocam,
  Bence buyuk baskan bizim icin renklendirmistir. Belki haftaya kirmizi, mavi, yesil akar.
  Degisiklik olsun diye 😉

 3. iste boyle kardeslik sayfanda hareket görelim biraz… seni seviyorm…

 4. Çok merak ediyorum bu su, bu kadar zararlı da Kırıkkaleli’lere neden yıllardır içirmişler. Bu sivil toplum örgütleri neredelermiş şimdiye kadar? Bu iki yüzlü uygulamalar midemi bulandırıyor… Deprem yalnızca İstanbul için felaket, Kızılırmak suyu da Ankaralı’lar için zararlı. İstanbul bir Ankara iki, gerisi onemli degil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *