PeriBacası Dergisi ve Kapadokya Fotoğraflarım

AFSAD Dijital Grup’un e-posta listesine gelen bir mesaj sayesinde PeriBacası Kapadokya Kültür ve Tanıtım Dergisi‘nden haberdar oldum. Kendilerinin isteği üzerine, 2004 Kasım’da Kapadokya’da çektiğim 4 fotoğrafımı gönderdim.


Birini ağ sayfalarında yayınlamışlar, bir kısmı da dergide yayınlanacak 😉 Ben de gönderdiğim 4 fotoğrafı sizlere sunayım.

Share This

7 Comments on “PeriBacası Dergisi ve Kapadokya Fotoğraflarım

 1. Hayatımda ilk kez bir yerleşim yeri için “ben burada yaşamalıyım” dedim.Binaların doğaya uyumu görülmeye değer.Cem sen yanımda olduğun için mi bu kadar çok sevdim oraları?

 2. Insallah bir daha gideriz birlikte. Bu sefer daha uzun kalip daha cok gezerek hem de.

 3. Merhaba, fotograf(lar)i begendiginize cok sevindim. O fotograflari cektigimde henuz amator fotografciligin “a” sini bile bilmedigim zamanlardi. Hatta cok da “populer” olmayan HP marka bir makine ile cekmistim onlari. Kadraj icin resmi kesmemisim bile! O derece bihaberdim cekim sonrasi duzenlemelerden. Dergi icin fotograf istegi gelince baktiim baktiim icimden hic duzenleme yapmak gelmedi. Eminim Photoshop ya da Gimp mahiri parmaklardan cok daha guzel seyler cikabilir. Ben cekim sonrasi duzenlemelerde henuz emekleme asamasindayim 😉

 4. Cem bey,
  web sitemize fotoğraflarınızdan birini daha ekledik. Dergimize ve web sayfamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
  Yavuz İşçen

 5. Yavuz Bey,
  Ilginiz icin ben tesekkur ederim. Derginize elimden geldigince yardimci olmak isterim. Fotograflarim birileri tarafindan begenilip kullanildiginda ben daha mutlu oluyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *