Rollhouse Ankara Open Uluslararası Bowling Turnuvası

Ankara Open Uluslararası Bowling Turnuvası

Bowling Sporu‘nun Formula’sı olarak kabul edilen Avrupa Bowling Turu‘nun 16. ayağı olan Rollhouse Ankara Open Bowling Turnuvası, 15-23 Eylül tarihlerinde Ankara Rollhouse Bilkent Bowling Salonunda düzenleniyor. 70.000 Euro ile Avrupa’da 2007 yılında en çok ödül veren 2. turnuva olan Ankara Open bu sene 200 den fazla yerli ve yabancı sporcuyu konuk edecek.
Konukları arasında Dünya Şampiyonu Osku Palermaa (Finlandiya), Dünya Ranking Şampiyonu Stuart Willams (İngiltere), Avrupa Ranking Şampiyonu Paul Moor (İngiltere), Avrupa Şampiyonu Martin Larsen (İsveç), Robert Andersson (İsveç), Pasi Utola (Finlandiya), Achim Grobowski (Almanya), Avrupa Bayanlar Şampiyonlarından Brit Brondsted (Danimarka), Kirsten Penny (İngiltere), Martina Beckel (Almanya) gibi süper oyuncular olan Ankara Open bowlingseverlere tam bir spor şenliği sunacak.
2008 Yılında da Premier Kategorisi ile Dünya’nın en büyük Bowling turnuvalarında biri olacak olan Rollhouse Ankara Open aynı zamanda 2007 Avrupa Klasman Şamiyonası’na da evsahipliği yaparak Avrupa’nın en üst düzey sporcularını Türk bowlingseverlerle buluşturacak. Ben de etkinlik fotoğraflarını çekenlerden biri olarak orada olacağım. Daha önce katıldığım “AFSAD vs RollHouse 10 Megapixel Bowling Workshop” isimli etkinlikte çektiğim bir kaç fotoğrafı sizinle paylaşmak istiyorum. Orada görüşmek üzere!

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *