Yemek.Nâme

Ücretsiz Yemek Dergisini indirmek için tıklayın

Türkiye’nin ilk ve tek sanal yemek dergisi Yemek.Nâme‘yi sizlere duyurmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sadece tarifler değil, yemeklerin sunumu da, şüphesiz, para ile satılan bir çok yemek dergisinden daha iyi olmuş. Tabi, burada kendime de ufacık, minicik bir pay çıkarmak isterim 😉 Derginin Ağustos 2007 sayısında ablamdan “Işıl Işıl Menüler” başlığı altında Gazpaço, Patlıcanlı Pilav ve Şeftalili Crumble yanında benden bir kaç fotoğraf bulacaksınız.
Projeden bahsettiğim herkesin aklında bir soru kalıyor, onu da siz sormadan ben söyleyeyim: Evet, fotoğraf çekimi bittikten sonra o yemeklere dalıyoruz! 😉 Bir de sevgili ablam yemekleri hazırlayıp İstanbul’a döndüğü için hepsini ben yedim 😉

Herşey bir yana, sevgili Devletşah ve eşinin yaratıcı fikirlerinden ve fikirlerini hayata geçiriş tarzlarındaki profesyonellikten etkilenmemek elde değil. Umarım derginin gelecek sayılarında da minicik de olsa bir katkım olur.

Share This

2 Comments on “Yemek.Nâme

  1. Sen bu yemek isine sardın iyice Cem fakat bizim halimiz nicedir.. Cok guzel fotograflar cekmissin ya da ablan super yapmıs yemekleri (ya da ikisi birden) istahımız kabardı ama evimizde yerimizde degiliz ki yapıp edip yiyelim:) Ooff off!

  2. Sevgili Iffet,
    Insan ne oldum dememeliymis vallahi 😉 1 hafta once o guzelim yemeklerle evde tek basina kalan ben, simdi evde yemek ve bende vakit olmadigindan her gun ofiste Ankara’nin kesik sulari ile hazirlanmis yemeklerle besleniyorum. 😉 Haline sükret lütfen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *